Czym są raty online i jak możesz wykorzystać je we własnym biznesie?

Zastanawiasz się jak dotrzeć do nowych klientów i zwiększyć sprzedaż w swoim sklepie internetowym? Raty online to rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Dzięki nim zwiększysz ilość i wartość zamówień oraz satysfakcję kupujących.

Czym są raty online?

Raty online to niezwykle wygodne rozwiązanie, które pomoże dotrzeć Ci do większej ilości klientów. Raty umożliwią Twoim klientom dokonanie zakupu w systemie ratalnym, bez dodatkowych umów czy kosztów. Raty online są dodatkową metodą płatności, która umożliwia klientom zakup przedmiotów o większej wartości, nawet w sytuacji, gdy nie dysponują funduszami na zakup. To natomiast przekłada się na zysk sklepu internetowego.

 Jakie zalety niosą za sobą raty online?

Wykorzystując raty online zwiększysz swoją sprzedaż. Klienci będę mogli dokonywać częściej zakupów w Twoim sklepie i decydować się na towary o wyższej wartości. Co więcej, możliwość dokonania zakupów na raty umożliwi Ci dotarcie ze swoją ofertą do nowych klientów. Zwiększając wybór metod płatności w swoim sklepie internetowym dopasowujesz się do ich potrzeb, co przyczynia się do większej satysfakcji z zakupów. Możliwość zakupu na raty online umożliwia klientom decydowanie się na towary o wyższej wartości, nawet w przypadku, gdy nie dysponują odpowiednimi funduszami. Wszystko to przyczyni się do wzrostu zysków ze sprzedaży.

Jak uruchomić usługę rat online w swoim sklepie internetowej?

Kiedy korzystasz już z płatności online T-pay nie musisz się martwić. Raty online są jednym z kanałów automatycznie dostępnych w panelu transakcyjnym. Nie musisz nawet wprowadzać żadnych zmian w oprogramowaniu sklepu i systemie płatności. T-pay udostępnia również kalkulator rat, dzięki któremu klient przed dokonaniem zakupu będzie mógł obliczyć wysokość raty na podstawie kwoty zakupu oraz okresu spłaty. Kalkulator rat online jest niezwykle prosty w obsłudze i wystarczy dodać krótki kod do swojej strony.

Jak wygląda zakup na raty?

Decyzja kredytowa zapada w ciągu 15 minut. Jeśli jest ona pozytywna bank wypłaca od razu na konto sprzedawcy całą kwotę zakupu. Dzięki temu sprzedawca nie musi w jakikolwiek sposób rozliczać się z bankiem. Natomiast w przypadku, gdy decyzja nie jest pozytywna, transakcja nie zostanie sfinalizowana. Bez problemu wyodrębnisz osobo kanał raty online na stronie swojego sklepu obok płatności T-pay, wystarczy, że postąpisz zgodnie z dostarczoną dokumentacją techniczną.

 

Artykuł partnera

Kategorie: Firma,

Komentarze (0)