Niskie raty kredytu gotówkowego – gdzie najlepiej?

Przymierzasz się do zaciągnięcia kredytu gotówkowego? Zamiast decydować się na przypadkową ofertę, wybierz rozwiązanie najbardziej dopasowane do Twojej sytuacji materialnej. Sprawdź, w którym banku możesz liczyć na kredyt z niskimi ratami.

Kredyty gotówkowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród Polaków – nie tylko w okresie okołoświątecznym. Dodatkowe pieniądze przydają się zawsze, gdy zaskakuje nieprzewidziany wydatek lub nadchodzi wyjątkowa okazja zakupowa itp. Aby jednak zaciągnięcie kredytu gotówkowego nie okazało się pułapką bez wyjścia, warto zdecydować się na porównanie produktów finansowych na finanse.rankomat.pl. Poświęcając na analizę zaledwie kilkanaście minut, można zaoszczędzić co najmniej kilkaset złotych.

Jak obniżyć wysokość raty kredytu gotówkowego?

Jeżeli zależy Ci na niskiej racie zaciąganego kredytu, możesz spróbować ją obniżyć. Do wyboru masz:

  • wydłużenie okresu kredytowania – im dłużej będziesz spłacać zobowiązanie, tym niższy miesięczny koszt
  • zmniejszenie  wysokości wnioskowanej kwoty – im będzie ona niższa, tym niższe raty dostosowane do możliwości finansowych
  • negocjacje w sprawie obniżenia marży – pozwoli to na zmniejszenie oprocentowania, co przełoży się na niższe odsetki doliczane do części kapitałowej raty.

Z wyżej wymienionych sposobów możesz skorzystać zawsze – także wtedy, gdy znajdziesz najtańszy kredyt gotówkowy na finanse.rankomat.pl.

Ranking najtańszych kredytów gotówkowych

Oferta banków w zakresie kredytów gotówkowych jest bardzo zróżnicowana. Wszystko zależy od indywidualnej polityki oraz trwających aktualnie promocji. Nie musisz jednak samodzielnie pozyskiwać danych i je analizować – pomoże Ci w tym ranking kredytowy.

Załóżmy, że potrzebujesz 15 000 zł na wakacje. Chcesz spłacić zobowiązanie w ciągu 36 miesięcy. Na kredyt gotówkowy z niską ratą możesz liczyć m.in. w takich bankach jak:

  • Bank Pocztowy – rata na poziomie 476,93 zł (RRSO 9,37%)
  • Nest Bank – rata wynosi 482,99 zł (RRSO 10,31%)
  • Citi Handlowy – rata oscyluje w granicach 483,64 zł (RRSO 10,41%).

To atrakcyjne kwoty, biorąc pod uwagę najdroższą ofertę przygotowaną przez Plus Bank. Zaciągając Kredyt Gotówkowy, miesięczna rata wyniesie aż 596,24 zł. Różnica w całkowitej kwocie do spłaty wynosi ponad 4000 zł.

Czy już wiesz, dlaczego warto porównywać kredyty gotówkowe między sobą? Dzięki temu możesz nie tylko wybrać ofertę z najniższą ratą, ale i zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.


​Artykuł zewnętrzny

Kategorie: Kredyty,

Komentarze (0)