Darmowe terminale płatnicze POS dla przedsiębiorców

Niezależnie od tego, czy jesteś dużym, średnim, małym czy mikroprzedsiębiorcą – terminal płatniczy to podstawa! Sprawdź, jakie są dostępne terminale płatnicze i co to jest program Polska Bezgotówkowa!

Terminale płatnicze POS to urządzenia, bez których trudno dziś prowadzić przedsiębiorstwo. Konsumenci przyznają, że chętnie korzystają z kart płatniczych i płatności telefonem komórkowym, ponieważ są one szybkie, wygodne i bezpieczne.

W naszym kraju zostało wydanych już blisko 40 mln kart płatniczych. Posiadaczem „plastikowych pieniędzy” jest więc już statystycznie każdy z nas. Konsumenci skarżą się jednak, że wciąż nie zawsze mogą się obyć bez gotówki.

Problemy z płatnościami bezgotówkowymi mają m.in. klienci niewielkich sklepów, np. pasmanterii, salonów fryzjerskich czy kosmetycznych, targów, bazarów czy gabinetów rehabilitacyjnych. Problemy z wykorzystaniem karty płatniczej mają też często osoby chcące opłacić przejazd w firmie transportowej, klienci warsztatów samochodowych czy firm budowlano-remontowych.

Przedsiębiorco, zainstaluj terminale płatnicze za darmo! Co to znaczy Polska Bezgotówkowa?

Problem z dostępnością urządzeń płatniczych sukcesywnie się zmniejsza. Wszystko dzięki programowi Polska Bezgotówkowa. Program związany jest z deklaracją przedstawicieli rządu polskiego, dotyczącą upowszechniania w kraju płatności bez gotówki. Dzięki niemu właściciele firm mogą liczyć na znaczne wsparcie w instalacji i użytkowaniu urządzeń. Więcej informacji o programie Polska Bezgotówkowa w ofercie eService dowiesz się na stronie https://bezgotowki.pl/.

Jakie terminale płatnicze wybrać? Mobilne czy stacjonarne?

W ramach programu można wybrać terminal standardowy lub bezprzewodowy, nowoczesny, wyposażony w ekran dotykowy terminal płatniczy typu smart.

Oba rodzaje terminali gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa i akceptują płatności wszystkimi najpopularniejszymi kartami płatniczymi, takimi jak np. Visa czy Mastercard, a także płatności telefonem komórkowym i systemem BLIK.

Ponadto, terminal smart wyposażony jest w wytrzymałą baterię, która pozwala na przeprowadzenie do 200 transakcji i przechowywanie elektronicznych potwierdzeń transakcji. Dzięki temu przedsiębiorca może zaoszczędzić na zakupie papieru do terminala.

Jakie są korzyści z udziału w programie?

Właściciel firmy, który zdecyduje się na udział w programie, przez 12 miesięcy nie ponosi kosztów związanych z obsługą urządzenia ani prowizji od transakcji.

Polska Bezgotówkowa - co po 12 miesiącach

Po upływie 12 miesięcy trwania programu najem terminala stacjonarnego wynosi 39 zł miesięcznie, a terminala przenośnego 49 zł miesięcznie. Co istotne, w przypadku wyboru nowoczesnego terminala smart, właściciel firmy po 12 miesiącach bezpłatnie otrzymuje go na własność. Procentowa prowizja od transakcji uzależniona jest od sposobu płatności. W przypadku karty Visa jest to 0,69 proc., Mastercard – 0,79 proc, zaś w przypadku płatności BLIKiem – 0,29 proc.

Artykuł zewnętrzny

Kategorie: Finanse,

Komentarze (0)